دانلود کتاب زندگی ِ پیامبر یا پیامبر کُشی نوشته نجاح الطائی در بوکیها

درباره کتاب  : نویسندۀ این کتاب شیخ دکتر نجاح الطائی در سال  ۱۳۷۶ه . ق در عراق به دنیا آمد تحصیلات دانشگاهی را در همان جا به پایان رسانید. سپس به قم آمد و در درس علمای بزرگ  به تحصیل علوم دینی پرداخت. ایشان دارای  ۴۵ تالیف در معارف اسلامی هستند.

کتاب داستان زندگی پیامبر ( صلی الله علیه و آله ) ( نام دیگر این کتاب پیامبر کشی است ) تحقیق و پژوهشی است بی طرفانه برای عاشقان حقیقت و جویندگان واقعیت . در این کتاب محقق میکوشد تا به تاریخ ترور و سوء قصدهایی که به جان شریف و مقدس رسول الله ( صلی الله علیه و آله ) انجام گرفته از لابه لای اسناد و کتب معتبر شیعه و سنی بپردازد و از راز سر به مهر شهادت این یگانه گوهر تابناک بشریت پرده بردارد .
[note color=”#ffeacc”]کتاب توسط یکی از کاربران سایت ارسال شده است  برای استفاده کردن دوستان مایل به تحقیق در این زمینه[/note]
[note color=”#ccd0ff”][checklist]

[/checklist][/note]

دیدگاه ها

  1. نویسنده
   پست
   bookman

   درود علیرضا
   لینک اصلاح شد .
   به دلیل مشکلات شخصی . به زودی سایت به حالت اولیه برگشته و روزانه با ۳ کتاب به روز خواهد شد .

 1. یه دوست

  سلام دوست من
  اگر امکان داره کتاب ۱۰۰سال تنهایی از گابریل گارسیا مارکز رو بگذارید…ممنون

  1. نویسنده
   پست
   bookman

   درود دوست ِ گرامی
   بله
   این کتاب ره زودی روی سایت قرار خواهد گرفت . قبلا نیز توسط دوستانی دیگر ِ بوکیها نیز این کتاب درخواست شده بود و در حال حاضر در لیست انتظار قرار دارد و تا آخر هفته در سایت قرار خواهد گرفت .
   خرم باشید

 2. مانی

  زنده باد بوکیها. کتا بهای زیادی را در بوکیها دانلود کرده ام.امیدوارم روز به روز بر کیفیت کتا بهای اینتر نتی افزوده شود.روی زمینه و متن و کلمات که باید نوشته شوند کار شود. البته اگر اسکن شده باشند حرف ندارد. زحمتی کشیده می شود. باید هدر نرود. کتاب حیات یحیی را روی سایت گذاشته اید . بسیار مسرور شده انرا دانلود کردم. راستی اگر برایتان مقدور است خاطرات حسن تقی زاده و رجال ایران از مهدی بامداد و همچنین خاطرات و خطرات مخبر السلطنه را هم روی سایت بگذارید. بسیار از بوکیهای عزیز سپا سگذاری می نمایم.شاد باشید.

  1. نویسنده
   پست
   bookman

   درود مانی
   بسیار به خود میبالیم که چون شمایی در کنار خویش داریم .
   به درخواستهای کتابتان نیز رسیدگی خواهد شد .
   خرم باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *