با عضویت در کانال تلگرام بوکیها هیچ کتابی را از دست ندهید ! [ برای عضویت اینجا کلیک کنید ]
x  
دانلود کتاب واژه یاب ( فرهنگ برابری های پارسی واژگان بیگانه ) نوشته ابوالقاسم پرتو

دانلود کتاب واژه یاب ( فرهنگ برابری های پارسی واژگان بیگانه ) نوشته ابوالقاسم پرتو

درباره کتاب : آماج فراهم اورنده ی «واژه یاب» نمودن ِ وازگان پارسی برابر واژه های بیگانه ای است که به زبان فارسی راه یافته ؛ برکنار از چند لغزش ، واژه هایی که کّجایی بود نشان آشکار نگردیده ، تازی و یا آمیزه ای تازی – پارسی اند.

۱۵ نظر

 1. درود بر شما و سپاسگزار از سایت بسیار خوب شما من گمان میکردم تنها خودم وابسته به یافتن و پیداکردن واژه های معادل در زبان پارسی ام راستش آروم اروم داشتم نا امید میشدم !!!

  • درود ناهید
   امیدوارم استفاده کنید
   خرم باشید

  • درود و سپاس و خوش باد نیمروزی بر همه ی ایرانیان نژاده و آزادمنش و هر آن کس که مهر ایران و فرهنگ آسمانی آن را در دل دارد.سالیانی ست که به تنهایی به دنبال واژه هاب ناب و سره پارسی هستم و همواره در نوشتار و گفتار خود واژه بیگانه بکار نمی برم . خواهشمندم نشانی رایانامه بنده را به دوستانی که شور پارسی نویسی و پارسی گویی دارند بدهید تا در پیوندی تنگاتنگ در راه آبادانی هر چه بیشتر ایران ورجاوندمان و فرهنگ سپند آن بکوشیم . امید که به گیتی نیکنام باشید و به مینو آمرزیده روان . پاینده باد ایران و بالنده باد ایرانی .ایدون باد . حمید رحیمی . کرج .

 2. سلام مرد کتاب دستت درد نکنه ولی اگر میتونی کتاب دهخدا و یه سری کتاب گامل و مفید و جامع در مورد این واژه ها بزاری خیلی به من لطف میکنی
  ممنون

 3. با درود
  تا جایی که می دانم این ماتیان فرهنگ سه پاره ای بود.در ای جا تنها پاره (جلد) یک آن را آورده اید، چه خوب بود دو پاره دیگر را هم می آوردید.

 4. سپاس فراوان ازشما .به جای واژه نظر بگویید اندیشه.پس بگوییم اندیشه ی خود را بازگو کنید

 5. بجای خدا قوت چه بگوییم. با سپاس

 6. سید محمد حسن رضوی

  فرهنگ واژه یاب را دانلود کردم .بسیار سپاسگزارم.درود برشما

 7. عالی بود. با تشکر از شما

 8. سلام
  صفحه ی ۸۲۷ (جلد دوم صفحه ی ۹۸) برعکسه…
  ممنونم از سایت خوبتون

نظر بدهید

آدرس ایمیلتان منتشر نمیشودگزینه های الزامی ستاره دار شده اند *

*

رفتن به بالا